Sledujte strhující příběh o stalkerovi s černou minulostí, který čelí nástrahám ve strašlivé Zóně...

Dmitrij

4. června 2012 v 20:02 | DS Team |  Životopisy postav
Dmitrij, či Dimitrij

Celým jménem Dmitrij Vasilijevič Vasilyev se narodil v rodině chudého rybáře, kde vyrůstal v nuzných poměrech během Studené války. Mládí prožil ve velké bídě společně s otcem, který ho naučil pouze několika věcem a to obchodu a počtům. Od mládí měl velké výřečné schopnosti a jeho nadání obchodovat předčilo i očekávání jeho otce, který mu nechal nad obchody na trhu plnou kontrolu a sám už jen lovil ryby na moři.
Jak čas ubíhal tak rostl i jejich majetek. Za peníze vydělané na tržišti si Dmitrij udělal střední školu. Po dokončení byl odveden na vojnu, kde se seznámil s pár významnými lidmi. Po vojně začal obchodovat i se zbraněmi a díky svým kontaktům z armády měl přístup do starších vojenských skladů.

Vybudoval si docela slušné postavení v podsvětí. Dalo se u něj sehnat téměř cokoliv, od vojenské výbavy, až po džíp, ale samozřejmě za vysokou cenu. Po druhém výbuchu v Černobylu v roce 2006 pronikl se svým obchodem i do Zóny, kde se díky svým kontaktům z armády (jež tady působili jako žoldáci) uchytil v malé vesničce u Smetiště.

Díky žoldákům, které si platí jako svoji ochranku a "obchodní agenty", dostal v Zóně pověst neúprosného obchodníka, se kterým si není radno zahrávat. Skupoval a prodával téměř vše od artefaktů, přes zbraně a munici, až po potraviny a základní vybavení.

Popis:
Charismatický obchodník s velkými ambicemi. Zavalitý s kulatým obličejem, který je lemovaný šedivými vlasy a krátce střiženými vousy. Velký červený nos přidělává jeho vzezření komický vzhled. Při práci v Zóně si přivodil zranění levé nohy, takže se při chůzi nachyloval k pravé straně.
Znám jako "pes Zóny". O toto označení usiloval i Sidorovič, ale Dimitrij je podle většiny stalkerů větší zvíře. Sice se v prohnanosti mohou rovnat, ale Dimitirj vždy dostane to, co chce, i kdyby to měl být sám Plnič.
Neskutečné životní zkušenosti z Dimitrije udělali svéhlavého člověka s malými "štěňátky" jako poskoky, kteří vykonají jeho vůli i za cenu své smrti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama