Sledujte strhující příběh o stalkerovi s černou minulostí, který čelí nástrahám ve strašlivé Zóně...

Psi-Plazma

4. června 2012 v 20:00 | DS Team |  Poznámky z Deníku
Nafialovělá světélkující hmota podobná plazmě vydává silné elektrizující světlo, podobné obří LED žárovce. Obvykle se vznášející metr až metr a půl nad zemí. Kolem jejího fyzického jádra je jakýsi druh iluze, vytvářející dojem plápolajících plamenů. Vyzařuje silné pozitronové PSI-záření (tzn., že otupí mozek pozitivními, tedy příjemnými vizemi). Ačkoli ji vidělo jen málo stalkerů, koluje o ní spousta legend a pověstí, především mezi vědci (kteří legendu střeží s téměř náboženským fanatismem). PSI-plazma, podle jedné legendy, umí léčit veškerá zranění a nemoci, či dokonce navracet mládí.
Jiná legenda vypráví, že vstoupí-li do PSI-plazmy dobrovolně (některé fundamentalistické skupinky se shodli na tom, že termín "dobrovolně vstoupit" lze v jistých, řekněme, výjimečných situacích zaměnit za: "je násilně vhozen" nebo "je nedobrovolně shozen do") milion stalkerů, promění se PSI-plazma v Plnič přání.
Poslední ze známých legend (a hlavně vyprávěných za střízliva) tvrdí, že pokud někdo s otevřeným srdcem vstoupí do PSI-plazmy, zažije chvíle nevyslovitelného blaha.
PSI-plazma je ale natolik vzácná a nestabilní, že drtivá většina vědců se po dlouhém pátrání shodla na její neexistenci. Jistě vím jen jedno - před mýma očima to zaživa upálilo a pak vcuclo jednoho napůl šíleného vědce. Přeberte si to sami…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tanker Označený Tanker Označený | 24. května 2013 v 23:01 | Reagovat

další obět zóny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama